Klubbat för:
3 000 SEK
3 000 SEK
ROLAND WILHELMSSON, soffbord, massiv furu, för Karl Andersson & Söner AB, 1970-tal, lackerad, höjd ca 46, 130x130 cm
Bruksslitage, lackerad, slitage på skivan, smärre repor, smärre spricka
740469
2020-02-27