Roland Wilhelmsson soffbord i furu

Klubbat för:

3 000 SEK

3 000 SEK

ROLAND WILHELMSSON, soffbord, massiv furu, för Karl Andersson & Söner AB, 1970-tal, lackerad, höjd ca 46, 130x130 cm

Bruksslitage, lackerad, slitage på skivan, smärre repor, smärre spricka

740469

2020-02-27