Objekt silver

Objekt silver
Objekt silver
Objekt silver
Objekt silver
Objekt silver
Objekt silver
Objekt silver
Objekt silver
Objekt silver
Objekt silver
Objekt silver
Objekt silver

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SILVER, 9 dlr., 18/1900-tal, bestående av: skålar, sockerruska, saltkar, omgjord såssnipa, höjd 4-15 cm, total vikt 513 g

Smärre slitage

740477

2020-02-27