Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
FAT, OCH VAS 2 dlr, porslin, Japan, 1800-tal,r esp 1900-tal, Imari, dekor av blommor, fatets diameter ca 31 cm, vasen ca 24 cm hög
Skador: Bruksslitage
Mindre nagg
740480
2020-02-27