Klubbat för:
5 200 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
TVÄTTFAT, porslin, Kina, 1800-talets andra hälft, Kanton, höjd ca 13, diameter 41 cm
Zustandsbeschreibung
Dekoren med slitage
740484
2020-02-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner