2 oljemålningar på koppar 1600/1700-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1600/1700-tal):
Slottspark med skulpturer, samt porträtt av fältherre Alexander den store, olja på koppar, runda vardera diameter 17 cm
(2)

PROVENIENS
Ermanno Lucinis samling
(245 och 246)

färgbortfall

740486

2020-03-08