2 oljemålningar på koppar 1600/1700-tal
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1600/1700-tal):
Slottspark med skulpturer, samt porträtt av fältherre Alexander den store, olja på koppar, runda vardera diameter 17 cm
(2)
PROVENIENS
Ermanno Lucinis samling
(245 och 246)
färgbortfall
740486
2020-03-08