Toalettset

Toalettset
Toalettset
Toalettset
Toalettset
Toalettset
Toalettset
Toalettset
Toalettset

Klubbat för:

800 SEK

1 200 SEK

TOALETTSET, 16 dlr, 1900-talets första hälft, handtag i ben med monogram, längder ca 14-23 cm

Slitage

740494

2020-02-23