Hänge förgyllt silver nefrit

Hänge förgyllt silver nefrit
Hänge förgyllt silver nefrit
Hänge förgyllt silver nefrit
Hänge förgyllt silver nefrit
Hänge förgyllt silver nefrit
Hänge förgyllt silver nefrit
Hänge förgyllt silver nefrit
Hänge förgyllt silver nefrit

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HÄNGE, förgyllt silver, planslipad nefrit, Kina 1900-talets senare hälft, dekor av kinesiskt tecken, höjd 54 mm

740502

2020-02-28