Ytterfoder i gjutjärn
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
YTTERFODER/JARDINIERE, gjutjärn, 1900-talets andra hälft, bredd ca 35
Kuntoraportti
Smärre slitage
740503
Päivämäärä:
2020-02-23