Ytterfoder i gjutjärn

Ytterfoder i gjutjärn
Ytterfoder i gjutjärn
Ytterfoder i gjutjärn
Ytterfoder i gjutjärn
Ytterfoder i gjutjärn
Ytterfoder i gjutjärn
Ytterfoder i gjutjärn
Ytterfoder i gjutjärn
Ytterfoder i gjutjärn
Ytterfoder i gjutjärn
Ytterfoder i gjutjärn
Ytterfoder i gjutjärn

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

YTTERFODER/JARDINIERE, gjutjärn, 1900-talets andra hälft, bredd ca 35

Kuntoraportti

Smärre slitage

740503

Päivämäärä:

2020-02-23