Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KANNA, KARAFF MED PROPP & GLAS, 8 delar, glas, Böhmisk, 1900-tal, kanna höjd 23 cm, karaff med propp höjd 32 cm, glas höjd 19,5 cm
Propp med mindre nagg
740513
2020-03-06
Gör en kostnadsfri värdering här