Björn Nyberg skulptur
Vollendet
2020-02-27
740539
| Höchstes Gebot | 1 400 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
BJÖRN NYBERG, figurin, patinerat gjutjärn, i form av häst, signerad Björn Nyberg, höjd 16 cm
Obetydligt slitage