Stig Lindberg vas karneval

Stig Lindberg vas karneval
Stig Lindberg vas karneval
Stig Lindberg vas karneval
Stig Lindberg vas karneval
Stig Lindberg vas karneval
Stig Lindberg vas karneval
Stig Lindberg vas karneval
Stig Lindberg vas karneval

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

STIG LINDBERG (1916-1982): "Karneval", vas, fajans, signerad med studiohand, etikettmärkt, höjd 18 cm

Nagg ut med fotring, invändiga beläggningar

740547

2020-03-01