Spegel rokokostil

Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGSPEGEL, 1800-talets slut, rokokostil, förgylld, skuren dekor, genombrutet krön, fasettslipat glas, ca 87x55 cm

740558

2020-02-23