Harald Wiberg teckningar

Harald Wiberg teckningar
Harald Wiberg teckningar
Harald Wiberg teckningar
Harald Wiberg teckningar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HARALD WIBERG (1908-1986), 2 st, teckningar, varav en med motiv från stuga med brygga, andra motiv från bondgård, bryggmotiven signerad och daterad 1964, gårdsmotiv signerad, mått ca 15,5x24 resp. 40x32,5 cm

Båda syraangripna, ej examinerade ur ram

740561

2020-02-28