Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BÅTMODELL, segelbåt, typ J-class, 1940/50-tal, på stativ, höjd med stativ 82, löa 60 cm
Lösa stag, slitage
740571
2020-02-23
Gör en kostnadsfri värdering här