Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Gillöga", färglitografi, signerad roland S, onumrerad, bildmått ca 21,5x36 cm
Med dedikation, lite gulnad
740577
2020-02-23