Jardinjärer

Jardinjärer
Jardinjärer
Jardinjärer
Jardinjärer
Jardinjärer
Jardinjärer
Jardinjärer
Jardinjärer
Jardinjärer
Jardinjärer
Jardinjärer
Jardinjärer
Jardinjärer
Jardinjärer

Klubbat för:

800 SEK

2 000 SEK

JARDINJÄRER, 1 par, Schierholz, 1900-tal, bemålat porslin, höjd ca 18, längd 34 cm

En arm lagad, smärre slitage

740579

2020-02-23