Kista daterad 1775

Kista daterad 1775
Kista daterad 1775
Kista daterad 1775
Kista daterad 1775
Kista daterad 1775
Kista daterad 1775
Kista daterad 1775
Kista daterad 1775
Kista daterad 1775
Kista daterad 1775
Kista daterad 1775
Kista daterad 1775

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

SJÖMANSKISTA, 1700-tal, invändigt daterad 1775, utsida med graverad text "J Jansson Lake City Minnesota", spår av läddika, handtag, höjd 37, 84x41 cm

Lås saknas

740583

2020-02-23