Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
SJÖMANSKISTA, 1700-tal, invändigt daterad 1775, utsida med graverad text "J Jansson Lake City Minnesota", spår av läddika, handtag, höjd 37, 84x41 cm
Lås saknas
740583
2020-02-23