Ram senempire

Ram senempire
Ram senempire
Ram senempire
Ram senempire
Ram senempire
Ram senempire

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAVELRAM, 1800-talets mitt, senempire, förgylld, yttermått ca 63x55, innermått ca 42,5x35 cm

740606

2020-02-23