Klubbat för:
1 700 SEK
1 000 SEK
SEVERIN, vettar, 3 st, 1900-talets andra hälft, polykromt bemålat trä, signerade, längd ca 25/ 33/ 35 cm
Smärre ytskador
740615
2020-02-23