Evert Lundquist etsning
2020-02-23
740619
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EVERT LUNDQUIST, (1904-1994): "Konstnären i sin atelje", signerad Evert Lundqvist, 20/50, etsning, med dedikation till vännen Lars Tesch, synligt mått ca 27x19 cm
Ej examinerad ur ram