Evert Lundquist oljemålning
Klubbat för:
18 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
EVERT LUNDQUIST (1904-1994): "Ett grönskande landskap" troligen från Spanien, signerad och daterad à tergo Evert Lundquist sommaren 1946, med dedikation till vännen Lars Tesch, olja på duk, ca 27x22 cm
740624
2020-02-23