Evert Lundquist akvarell

Evert Lundquist akvarell
Evert Lundquist akvarell
Evert Lundquist akvarell
Evert Lundquist akvarell
Evert Lundquist akvarell
Evert Lundquist akvarell
Evert Lundquist akvarell
Evert Lundquist akvarell

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

EVERT LUNDQUIST (1904-1994): Komposition med sittande kvinna, monogramsignerad E.L, akvarell, med dediktion à tergo till vännen Lars Tesch påsken 1976, synligt mått ca 30x22 cm

740625

2020-02-23