Färglitografi Olle Nyman

Färglitografi Olle Nyman
Färglitografi Olle Nyman
Färglitografi Olle Nyman
Färglitografi Olle Nyman

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE NYMAN (1909-1999), Utan titel- komposition med människa, signerad Olle Nyman, daterad -78 och numrerad 172/250, färglitografi ca 21x22 cm

Ej examinerad ur ram

740628

2020-02-23