Klubbat för:
8 000 SEK
Schätzwert
12 000 SEK
Beschreibung
EMALJSKYLT "Adams Cigarettes", ritad 1927 av Aage Lippert och producerad av Boos and Hahn, Ortenberg-Baden, ca 98x48 cm
Zustandsbeschreibung
Skador, repor
740629
2020-02-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner