Spelbord nyrokoko

Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELBORD, 1800-talets andra hälft, fanérat i valnöt, skulpterad dekor, ljusbrickor, inrett med filt, märkt MO Schröder, 78, 87x42 cm

Ytskador

740636

2020-02-24