Adam H oljemålning Modern konst
Valmis
2020-02-23
740661
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
ADAM H (HAWRYLKIEWICZ) (född 1938): Monokrom svart, a tergo signerad Adam H, olja på duk, ca 60x60 cm
Proveniens: Galleri Överkikaren, Stockholm