Adam H oljemålning Modern konst

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ADAM H (HAWRYLKIEWICZ) (född 1938): Monokrom svart, a tergo signerad Adam H, olja på duk, ca 60x60 cm

Proveniens: Galleri Överkikaren, Stockholm

740661

2020-02-23