Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PALLAR, 3 st, 1900-tal, varav 2 klarlackerade, höjd respektive ca 27, 44, 51, längd respektive ca 115, 90, 129 cm
Slitage
740662
2020-02-23
Gör en kostnadsfri värdering här