LG Lundberg litografier
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LARS GÖSTA (LG) LUNDBERG (f. 1938): 2 st, abstrakt kompositioner ena med gult taggtråd, resp. svart/vit komposition med stängsel, båda signerade LG Lundberg 1976, numrerade 65/75, tryckmått ca 63x48 cm
Smuts, ej examinerade ur ramen
740672
2020-02-28