LG Lundberg litografier

LG Lundberg litografier
LG Lundberg litografier

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LARS GÖSTA (LG) LUNDBERG (f. 1938): 2 st, abstrakt kompositioner ena med gult taggtråd, resp. svart/vit komposition med stängsel, båda signerade LG Lundberg 1976, numrerade 65/75, tryckmått ca 63x48 cm

Smuts, ej examinerade ur ramen

740672

2020-02-28