Kandelabrar mässing glasmanschetter

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANDELABRAR, 1-par, 1900-talets andra hälft, stommen i mässing, femarmade, glasmanschetter behängd med prismor, olikformade prismor per kandelaber, höjd ca 37, 31x31 cm

Smärre slitage, stearinrester förekommer, smuts

740679

2020-02-28