Richard Mortensen serigrafi

Richard Mortensen serigrafi
Richard Mortensen serigrafi
Richard Mortensen serigrafi
Richard Mortensen serigrafi

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

RICHARD MORTENSEN (Danmark, 1910-1993): Komposition, signerad Mortensen, numrerad 30/120, färgserigrafi, bildmått ca 114x114, yttermått ca 139x135 cm

740691

2020-03-04