Richard Mortensen serigrafi
Valmis
2020-03-04
740691
| Korkein tarjous | 5 400 SEK |
| Arviointi | 8 000 SEK |
RICHARD MORTENSEN (Danmark, 1910-1993): Komposition, signerad Mortensen, numrerad 30/120, färgserigrafi, bildmått ca 114x114, yttermått ca 139x135 cm