Taklampa
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, stomme i gulmetall, trearmad, semiopaka kupor, 4 ljuskällor, höjd ca 40, diameter ca 55 cm
Ej undersökt inuti kupor, smärre slitage, smuts, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
740697
2020-02-28