Bordslampa alabaster

Bordslampa alabaster
Bordslampa alabaster
Bordslampa alabaster
Bordslampa alabaster
Bordslampa alabaster
Bordslampa alabaster
Bordslampa alabaster
Bordslampa alabaster

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets mitt, empirestil, alabaster, i form av häst, höjd ca 50, fotens mått 13x13 cm

Avslag på ena fotens kant, slitage, småavslag kan förekomma, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

740702

2020-02-28