Byst kvinna

Byst kvinna
Byst kvinna
Byst kvinna
Byst kvinna
Byst kvinna
Byst kvinna
Byst kvinna
Byst kvinna

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BYST, 1900-talets mitt, i form av kvinna med blommor i håret, gipsgods, höjd ca 48, bredd ca 27 cm

Smärre slitage, smuts, avslag, litet märke på kvinnans huvud

740704

2020-02-28