Matbord England
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATBORD, 1900-talets andra hälft, England, fanérat i idegren, skulpterade pelarfötter, hjultrissor i forgylld metall, höjd ca 65, 182x92, 1 iläggsskiva medföljer bredd 46 cm
Smärre ytskador
740709
2020-02-23