Piedestaler i form av elefanter

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PIEDESTALER, 1900-talets senare hälft, i form av elefanter, keramik, höjd ca 44, 47x23 cm

Smärre slitage

740720

2020-03-01