Spegel
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
SPEGEL, 1900-talets senare hälft, förgylld pastellage, belysning, fasettslipad glas, 150x90 cm
Kuntoraportti
Smuts, smärre slitage, avslag kan förekomma
740724
Päivämäärä:
2020-03-01