Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

1 500 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

SPEGEL, 1900-talets senare hälft, förgylld pastellage, belysning, fasettslipad glas, 150x90 cm

Kuntoraportti

Smuts, smärre slitage, avslag kan förekomma

740724

Päivämäärä:

2020-03-01