Carl Olof Trygg skuret trä

Carl Olof Trygg skuret trä
Carl Olof Trygg skuret trä
Carl Olof Trygg skuret trä
Carl Olof Trygg skuret trä
Carl Olof Trygg skuret trä
Carl Olof Trygg skuret trä
Carl Olof Trygg skuret trä
Carl Olof Trygg skuret trä
Carl Olof Trygg skuret trä
Carl Olof Trygg skuret trä

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL OLOF TRYGG (1910-1993): (2) Gubbe och gumma signerade och daterade C. O.Trygg 1943, skuret trä, polykromt bemålade, höjd ca 19 cm

740729

2020-02-23