Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL, 1900-talets senare hälft, vitmålad ram med gulddetaljer, fasettslipat glas, belysning, ca 150x90 cm
Smärre slitage, ej funktionstestad, smärre avslag kan förekomma
740730
2020-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här