Tamburmajor
2020-02-25
740739
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAMBURMAJOR, 1900-talets slut, etikettmärkt Rörmekano, Fagerhult, förgylld metall, höjd ca 178 cm
Bruksslitage