Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
TAMBURMAJOR, 1900-talets slut, etikettmärkt Rörmekano, Fagerhult, förgylld metall, höjd ca 178 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
740739
2020-02-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner