Tamburmajor

Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

TAMBURMAJOR, 1900-talets slut, etikettmärkt Rörmekano, Fagerhult, förgylld metall, höjd ca 178 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

740739

2020-02-25