Soffgrupp
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SOFFGRUPP, 3 dlr, sannolikt Finland, bestående av 1 soffa / bäddsoffa, 1-par fåtöljer, 1900-talets mitt, klädda i grårutig galon, soffans längd ca 200, djup 77, rygghöjd 75 cm
Smärre slitage, fläck under sitsen
740740
2020-03-01