Viola Gråsten Tidstrand plädar

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VIOLA GRÅSTEN, 2 st plädar samt 1 st filt, ull, tillverkade av Tidstrand, etikettmärkta, ca 200 x 150 cm

Skador: Bruksslitage, plädar med svaga fläckar

740741

2020-02-26