Oidentifierad konstnär
Closed
2020-02-28
740750
| Sold for | 4 400 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, hund och hare, olja på pannå, signerad och daterad 1863, 34,5 x 49 cm.
Viss rökdoft.