BOrdspendyl 1800-talets slut

BOrdspendyl 1800-talets slut
BOrdspendyl 1800-talets slut
BOrdspendyl 1800-talets slut
BOrdspendyl 1800-talets slut
BOrdspendyl 1800-talets slut
BOrdspendyl 1800-talets slut
BOrdspendyl 1800-talets slut
BOrdspendyl 1800-talets slut
BOrdspendyl 1800-talets slut
BOrdspendyl 1800-talets slut
BOrdspendyl 1800-talets slut
BOrdspendyl 1800-talets slut

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets slut, zink, förgylld, dekor av mansfigur, emaljer, höjd ca 36 cm, nyckel finns

Pendel, visare o bakstycke till ur saknas

740760

2020-02-23