Adolphe Philippe Millot
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
ADOLPHE PHILIPPE MILLOT (1857-1921): Kvinna i fönster, signerad A. Millot, olja på pannå, ca 20x15 cm
Kuntoraportti
740765
Päivämäärä:
2020-02-26