Klaffbord 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

BORD, med klaffar, 1900-talets andra hälft, England, fanérat i mahogny, låda i sargen, patinerat metallbeslag, höjd ca 73, 58x46, total längd 115 cm

Smärre ytskador

740767

2020-02-23