Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
BORD, med klaffar, 1900-talets andra hälft, England, fanérat i mahogny, låda i sargen, patinerat metallbeslag, höjd ca 73, 58x46, total längd 115 cm
Smärre ytskador
740767
2020-02-23