Spegel med konsol
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL MED KONSOLBORD, konsol, omkring 1900-talets mitt, raka ben, höjd ca 62, b 51, djup 19, med stenskiva, spegel med genombrutet krön, höjd 102 x 44 cm
Smärre slitage, konsolbord senare bronserat.
740773
2020-02-23