Spegel med konsol

Spegel med konsol
Spegel med konsol
Spegel med konsol
Spegel med konsol
Spegel med konsol
Spegel med konsol

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL MED KONSOLBORD, konsol, omkring 1900-talets mitt, raka ben, höjd ca 62, b 51, djup 19, med stenskiva, spegel med genombrutet krön, höjd 102 x 44 cm

Smärre slitage, konsolbord senare bronserat.

740773

2020-02-23